Hakkımızda

2018 Mayıs ayında hayallerimizi gerçekleştirmek hedefi ile yola çıktık. 3D baskı ve tasarıma duyduğumuz ilgi ile, müşterilerimize bu alanda hizmet vermeye başladık. 

Her geçen gün gelişmekte olan 3D yazıcı sektöründe, müşterilerimizin ürünlerinin tasarlanmasından, üretimine çözüm ortağı olarak yanlarında yer almaktayız. 

Şuanda üzerinde çalışmakta olduğumuz, 3D baskı-tarama işi dışında, 3D yazıcılar ve yedek parçaları, satış ve satış sonrası hizmetleri, esnek malzemelerden ürünler ve kalıpçılık, fiberglass/karbonfiber gibi kompozit malzemeler ve yapıştırıcıları ile üretilen ürünlerde sahip olduğumuz deneyim ile, hem bireysel müşterilerimize, hem de kurumsal müşterilerimize en üstün ürünleri ve hizmeti sağlamak hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

"Sadece hayal et!" Sloganı ile çıktığımız bu yolda, engelleri aşarak, kalıpların dışına çıkarak, yenilikçi, yaratıcı düşünce ile, imkansız olduğu düşünülen işleri, imkanlı hale getirmeyi, hayal gücünün sınırlarını zorlamayı kendimize hedef edindik. 

UYAN3D olarak ülkemiz için Yerli Üretici olmanın gururu ile bu yolda sizlerle yürümeye ve üretmeye devam edeceğiz...