Taslak

Verdiğimiz Eğitimler

3D Tasarım Eğitimi

3D baskı almaya yönelik, CAD programları ile yapılacak 3D tasarımların, baskıya en uygun şekilde tasarlanması önemlidir. 3D yazıcınızın mekanik kısıtlamalarını bilerek, en kaliteli baskılar için en uygun tasarımları yapmak için Katı modelleme eğitimlerimize katılabilirsiniz.

3D Yazıcı Bakım-Servis Eğitimi

3D yazıcıları kullanmak kadar, bakımlarını yapabilmekte önemlidir. Hangi parçalar ne kadar süre kullanılır? Makine bir hata verdiğinde bunun karşılığı nedir? Eğitimimiz sonrasında     A dan Z ye 3D yazıcınıza hakim olacaksınız.

3D Yazıcı Kullanımı Eğitimi

Günümüzün en popüler cihazlarından ve teknolojilerinden birisi olan 3D yazıcılar artık herkesin ulaşabileceği cihazlar olmuştur. Peki bu cihazlardan yeteri kadar faydalanabiliyor muyuz? Doğru şekilde kullanabiliyor muyuz? Size vereceğimiz eğitim sonrasında her iki sorunun cevabı da evet olacaktır.

SLA YAZICI EĞİTİMİ

SLA yazıcıların kullanımı FDM yazıcılara göre daha zordur, kullanımı, bakımı, teknikleri, temizliği, parça temizliği ve tüm gerekli bilgilerin eğitimini sağlamaktayız.

3D Yazıcı Dilimleme Programı Eğitimi

3D yazıcı kullanmak artık "3D yazıcı operatörlüğü" gerektirmektedir. Bunu sağlayabilmek için, 3D yazıcıların olmazsa olmazı dilimleme programlarına çok hakim olmalısınız. Vereceğimiz eğitim sonrasında, temel, orta ve iyi düzeylerde dilimleme yapabileceksiniz.

SLA / DLP DİLİMLEME EĞİTİMİ

SLA ve DLP baskılarda dilimleme programını doğru kullanmak en önemli husustur. 

Parça yerleşimleri, katman ayarları, pozlama ayarları ve diğer konularda
 

Talebinizi bize iletin, en kısa sürede size ulaşalım...

Mesajınız iletilmiştir!